Dámská šedá péřová bunda 4F KUDP206
(Kolekce 2020) (velikost L)

Dámská šedá péřová bunda 4F KUDP206
Dámská šedá péřová bunda 4F KUDP206 Dámská šedá péřová bunda 4F KUDP206 Dámská šedá péřová bunda 4F KUDP206

Lehká, dámská péřová bunda určená pro chladné dny. Střední hmotnost výplně zajišťuje přiměřenou objemnost bundy. Vybavená voděodolným, prodyšným Primaloft Gold® zateplením, které se vyznačuje nejlepším poměrem izolačních vlastností k váze.

Hydrofobní impregnační povlak podporuje ochranu proti nadměrné absorpci vlhkosti. lehká konstrukce, určená pro chladné dny, střední hmotnost výplně zajišťuje přiměřenou objemnost bundy, integrovaná kapuce s 3D nastavením (objemnosti a hloubky) s odnímatelnou umělou kožešinou, prodloužené, elastické manžety pro dodatečnou ochranu, 2 boční kapsy se zapínáním na zip, hydrofobní impregnace omezuje absorpci vlhkosti zvenku, hlavní zip zabezpečený vnější a vnitřní větruvzdornou légou se zapínáním na dodatečné patentky snižuje tepelnou ztrátu, Primaloft Gold® zateplení zajišťuje nejlepší poměr tepla vzhledem k hmotnosti a vysoký stupeň prodyšnosti a odolnosti.

Produkt určen během zimních dnů Průměrná hmotnost vyplnění zajišťuje průměrnou objemnost Podšívka: Polyester 100% Výplň korpusu: Polyester 100% Hlavní materiál: Polyester 100% Pohlaví: Žena Barvy: šedý Sport: Outdoor Kapuce: Integrovaná Zateplení: Primaloft Gold Sezóna: Podzim/Zima 2020 Line: MIDSHOP Symbol produktu: D4Z20-KUDP206-24S Linie Primaloft Gold je nejpokročilejší verze Primaloft navržená na základu nejnáročnějších podmínek. Vyznačuje se nejlepšími izolačními vlastnostmi s velmi dobrou kompresí. Byly v ní použity velmi tenká a lehká vlákna o vysoké elastičností. Navíc zajišťuje vysokou prodyšnost, měkkost a odolnost vůči promočení.

Značka:
4F
Kategorie zařazení:
Dámské zimní bundy, Dámské sportovní bundy, Dámské zimní bundy 4F, Dámské sportovní bundy 4F
Dostupné velikosti:
L
Barevné varianty:
středně šedá hrouda
Produt je momenálně nedostupný.