Dámské bílé lyžařské kalhoty 4F SPDN100
(Kolekce 2019/2020) (velikost XL)

Dámské bílé lyžařské kalhoty 4F SPDN100
Dámské bílé lyžařské kalhoty 4F SPDN100 Dámské bílé lyžařské kalhoty 4F SPDN100 Dámské bílé lyžařské kalhoty 4F SPDN100

Dámské lyžařské kalhoty 4F SPDN100 HQ Performace jsou určené pro osoby hledající komfort a maximální ochranu proti vlhkosti a tepelné ztrátě během zimních aktivit. Jsou vybavené polyuretanovou membránou Dermizax® o parametru 20.

000 japonské firmy Toray®, zaručují nejvyšší úroveň voděodolnosti a prodyšnosti za obtížných podmínek. Kalhoty jsou vybavené ekologickým, kompresním zateplením Primaloft Black Eco® které zajišťuje dobré izolační parametry a zároveň zachovávají optimální poměr tepla vzhledem k váze.

Celek doplňuje teflonový povlak TeflonShield+, voděodolné švy a zipy. profilovaná zóna kolen, nohavice se zapínáním na patentky a zip, reflexní detaily zajišťují viditelnost po setmění, trvanlivá Dermizax® 20 000 membrána zajišťuje nejvyšší úroveň voděodolnosti a prodyšnosti za obtížných podmínek, voděodolné švy a laminované zipy podporují ochranu proti průniku vlhkosti, podšívka z elastické, prodyšné pleteniny podporuje vhodnou ventilaci, zateplení Primaloft Black Eco® zajišťuje dobré izolační parametry a zároveň zachovává optimální poměr tepla vzhledem k váze, odnímatelné, nastavitelné šle s protiskluzovým, silikonovým potiskem od vnitřní strany, TeflonShield+ teflonový povlak zajišťuje výjimečnou měkkost materiálu a zvýšenou odolnost vůči zašpinění, krytý ve švu ventilační systém se zapínáním na zip umístěný na vnitřní straně stehen umožňuje nastavení průtoku vzduchu, 2 boční kapsy na zip zabezpečený vrstvou z laminátu, chrání obsah kapes proti vlhkosti, vnitřní sněhové nohavice s nastavením na suchý zip a patentky chrání proti průniku chladu a sněhu, nastavitelný na suchý zip pás se zapínáním na zip a patentky, s dodatečným háčkem např. pro připevněné rukavic. Membrána: Dermizax 20 000Voděodolnost: 20 000 mm/m2/24hProdyšnost: 10 000 g/m2/24h fabric: 100% polyester lining: 100% polyester membrane: DERMIZAX 20 000 padding: 100% polyester, Primaloft waist adjustment ventilation two side pockets

Značka:
4F
Kategorie zařazení:
Dámské lyžařské kalhoty, Dámské kalhoty, Dámské lyžařské kalhoty 4F, Dámské kalhoty 4F
Dostupné velikosti:
XL
Barevné varianty:
bílá
bílá, XL
Tabulka velikosti pro značku 4F
8 499  3 249