Kolečkové brusle Meteor Rox 22354 (velikost univerzita)

Kolečkové brusle Meteor Rox 22354
Kolečkové brusle Meteor Rox 22354 Kolečkové brusle Meteor Rox 22354 Kolečkové brusle Meteor Rox 22354

METEOR ROX ROLLERSKolečkové brusle určené pro všechny nadšence rekreační jízdy, kteří rádi vyčnívají z davu. Speciální konstrukce umožňuje snadné nastavení velikosti a zacvaknutí zajišťuje, že se vyměníte jen tehdy, když chcete.

Konstrukce pláště umožňuje pohyb a změnu polohy nohy během jízdy, aniž by došlo ke ztrátě tuhosti. Díky kombinaci hliníkové skluznice a karbonových ložisek ABEC-7 je brusle lehká a odolná a jízda je hladká a uvolněná.

Polyuretanová kola zaručují velmi dobré jízdní vlastnosti. Skořepina s vysokým opěradlem navíc stabilizuje kotník a zabraňuje zranění. Výrobek vyhovuje normě EN 13843Vlastnosti:- Brzda vyrobena ze speciálního materiálu, který se po několika zabrzděních neopotřebuje, a poskytuje tak účinnou ochranu po delší dobu- Přídavné poutko pro snadné nasazování brusle- Panel pro změnu polohy nohy během jízdy- Nastavení délky- Integrovaná poloměkká vnitřní bota- Systém zapínání 3 v 1:o snadné klasické šněrování vnitřní botyo rychlé spodní pásek na suchý zipo bezpečné zapínání na pevnou přezku (QUICK-LOCK přezka), která blokuje nohu a zabraňuje zranění.

Značka:
Meteor
Kategorie zařazení:
Kolečkové a zimní brusle, Brusle, skate, koloběžky, Kolečkové a zimní brusle Meteor, Brusle, skate, koloběžky Meteor
Dostupné velikosti:
univerzita
univerzita
1 569  1 279