Pánská šedá bunda 4F KUMP002
(Kolekce 2021) (velikost S)

Pánská šedá  bunda 4F KUMP002
Pánská šedá  bunda 4F KUMP002 Pánská šedá  bunda 4F KUMP002 Pánská šedá  bunda 4F KUMP002

Pánská péřová bunda s výplní ze syntetického peří, zajišťuje optimální ochranu proti chladu a mírným dešťovým srážkám v přechodném období. nízká hmotnost výplně tvoří lehkou a objemnou bundu.

Produkt určen pro teplejší dny. lehká, prošívaná konstrukce, pohodlný límec pro dodatečnou ochranu, manžety s elastickou gumou, dolní část bez nastavení, výplň ze syntetického peří zaručuje optimální tepelný komfort, hydrofobní impregnace podporuje ochranu proti absorpci vlhkosti zvenku, 2 boční kapsy na zip, vnitřní ochranná léga podél hlavního zipu zakončená krytkou chránící bradu.

Produkt určen během teplejších dnů Podšívka: Polyester 100% Výplň korpusu: Polyester 100% Hlavní materiál: Polyester 100% Pohlaví: Žena Barvy: šedý Sport: Sportstyle Sezóna: Jaro/Léto 2021 Line: BRAND CODE Symbol produktu: H4L21-KUMP002-27M Syntetické peří jsou lehká polyesterová vlákna potažená tenkou vrstvou silikonu. Oblečení z tohoto typu výplní neztrácejí izolační vlastnosti dokonce i po kontaktu s vlhkostí, a také rychleji vysychá. Navíc syntetické peří je antialergické, odolné proti plísní a je jednodušší, pokud jde o údržbu ve srovnání ke své přirozené verzi.

Značka:
4F
Kategorie zařazení:
Pánské jarní a podzimní bundy, Pánské bundy, Pánské jarní a podzimní bundy 4F, Pánské bundy 4F
Dostupné velikosti:
S
Barevné varianty:
šedá
Produt je momenálně nedostupný.