Podložka na jógu Reebok s TPE 5 MM RAYG-11045GR (velikost NEUPLATŇUJE SE)

Podložka na jógu Reebok s TPE 5 MM RAYG-11045GR
Podložka na jógu Reebok s TPE 5 MM RAYG-11045GR Podložka na jógu Reebok s TPE 5 MM RAYG-11045GR Podložka na jógu Reebok s TPE 5 MM RAYG-11045GR

Podložka na jógu TPE od společnosti Reebok se bude hodit každému, kdo cvičí jógu, ať už je na jakékoliv úrovni. Protiskluzový povrch zajišťuje stabilitu a pohodlí při tréninku. Budete se plně soustředit na přesnost cvičení a snížíte riziko zranění.

Ať už cvičíte jógu, pilates, běháte nebo si jen večer párkrát zvednete břicho, podložka na cvičení je něco, co oceníte a co se vám bude hodit.

Pokud cvičíte jógu, můžete celý trénink pohodlně provádět na podložce. Pro ostatní sportovce je podložka užitečná při protahování po tréninku nebo při provádění stabilizačních a doplňkových cvičení. Pokud děláte kliky a sedy-lehy jen příležitostně, také byste mohli využít další podporu pro páteř a klouby. TECHNICKÉ ÚDAJE: Materiál: TPE Rozměry: 176 x 61 cm (d. x šířka)Tloušťka: 5 mmBarva: šedáZáruka: 2 roky REEBOK JE VYNIKAJÍCÍ FITNESS VYBAVENÍFyzická aktivita a radost ze sportu mají vliv na tělo i mysl. Díky nejmodernějším technologiím a jedinečnému designu vybavení a příslušenství Reebok vás každý trénink přiblíží k dosažení vašeho cíle. Společnost Reebok překračuje běžné normy a nabízí tréninkové produkty nadprůměrné kvality. Perfektně zvolené materiály, spolehlivost a inovace v designu znamenají, že když si vyberete výrobky Reebok, budete se z nich těšit po mnoho let.

Značka:
Reebok
Kategorie zařazení:
Podložky na cvičení, Cvičební pomůcky, Podložky na cvičení Reebok, Cvičební pomůcky Reebok
Dostupné velikosti:
NEUPLATŇUJE SE
NEUPLATŇUJE SE
2 599  2 359