Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Batohy na turistiku a krosny

Určitě nechcete turistickou výpravu zahájit bez kvalitního batohu na turistiku. Zvolte si z naší široké nabídky batohů na turistiku a vychutnejte si svou cestu s maximálním pohodlím a bez obav o to, že se vám batoh rozpadne uprostřed vaší výpravy.

Naše kolekce batohů na turistiku nabízí různé velikosti a styly pro každého turistu, od základních batohů na jednodenní výlety po větší batohy s mnoha kapsami pro vícedenní treky.

Pokud hledáte doplňky, které by se daly kombinovat s turistickým batohem, určitě byste mohli zvážit některé z našich dalších kategorií. Například byste mohli vybírat z naší nabídky trekové obuvi, trekových holí, turistických map a kompasů, nebo outdoorového oblečení a příslušenství, jako jsou například bundy, kalhoty, nepromokavé pláštěnky, rukavice, čepice, šály a spousty dalšího. Dále by se vám mohly hodit i outdoorové svítilny, karimatky, spací pytle a další vybavení pro přespání a bivakování. Ať už hledáte cokoliv, jistě si u nás vyberete to, co vám nejlépe vyhovuje a co vám pomůže zvládnout každou výpravu do přírody.