Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Dámské mikiny

Dámské mikiny jsou obecně jedním z nejoblíbenějších kusů oděvu a sportovní oblečení se bez mikin takřka neobejde. Je to oděv, který můžete nosit jako druhou vrstvu oblečení, která vás v chladném počasí příjemně zahřeje, ale i jako svrchní vrstvu. Dámské sportovní mikiny můžete nosit opravdu v jakékoli roční době. 

Nabízíme velké množství střihů a designů dámských mikin. V  nabídce Sporturia.cz najdete pánské sportovní mikiny na zip i s kapucí, dámské sportovní mikiny funkční i stylové, a v neposlední řadě dětské sportovní mikiny, které lze využít i pro běžné nošení do školy. Oblíbené jsou lyžařské mikiny, které vám při sportovních aktivitách na svazích poskytnu dostatečný tepelný komfort a ochranu před nepříznivým počasím. 

Z hlediska střihu je trvale atraktivním a zároveň praktickým prvkem mikiny kapuce. Protože při nízkých teplotách ztrácíme až 70% tělesného tepla od hlavy, jsou právě mikiny s kapucí velice praktické. Oblíbené jsou také mikiny se zapínáním na zip, s klokánkou, vyšším límečkem a s bočními kapsami. 

Nabídka Sporturia.cz zahrnuje oblečení předních sportovních značek, například dámské mikiny Under Armour, Trespass nebo 4F. Vybírat můžete z velkého množství designů i střihů. Zvolenému účelu je vždy přizpůsoben výběr materiálů i konstrukce mikiny.