Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Gumová páska Tiguar GT - I švestka (velikost UNPAID)

Gumová páska Tiguar GT - I švestka

Specializované gumy připravené ve spolupráci s Jakubem Podgórskim, tvůrcem konceptu GT. Jedná se o extrémně odolné gumy, které se používají nejen při tomto typu tréninku, ale také v komplexní sportovní (pohybové) přípravě. Díky čtyřem úrovním odporu lze snadno zvolit podle potřeb cvičence a úrovně jeho pokročilosti. Jejich inovace spočívá v průkopnickém systému značení stupně odporu gumy, který udává, jakou sílu je třeba vynaložit na její optimální natažení během cvičení.

Pro aktivity GT se používají různě pružné odporové gumy. Poskytují správnou intenzitu cvičení bez ohledu na úroveň kondice účastníků daného tréninku.
Úroveň odolnosti I - švestková pryž: nejmenší odolnost. Je určen pro začátečníky nebo pro velmi složitá a komplikovaná cvičení.
Úroveň odolnosti II - mořská pryž: střední odolnost. Vhodné pro většinu osob zapojených do výcviku GT. Je nejuniverzálnější a dobře funguje při cvičení ve dvojici.
Úroveň odolnosti III - olivová pryž: silná odolnost. Často se používá při silovém tréninku žen a jako zmenšená verze pro muže ve většině programů GT. Určeno pro pokročilé studenty. Kromě týdenních sekvencí GT se často používá v programu GT Mobility.
IV úroveň odolnosti - šedá guma: nejtěžší odolnost. Určeno pro muže nebo ženy pokročilé v silovém tréninku. Funguje také jako protizávaží při dynamických a plyometrických cvičeních.

Protahovací pásky:
50% prodloužení - 4 kg
100% prodloužení - 8 kg
200% prodloužení - 15 kg

Rozměry:
- hmotnost: 0,3 kg
- šířka: 13 mm
- délka v rozloženém stavu: 208 cm
- barva: švestková

Značka:
Tiguar
Kategorie zařazení:
Posilovací odporové gumy, Cvičební pomůcky, Posilovací odporové gumy Tiguar, Cvičební pomůcky Tiguar
Dostupné velikosti:
UNPAID
UNPAID
349