Pánská běžecká bunda 4F KUMTR010
(Kolekce 2021)

Pánská běžecká bunda 4F KUMTR010
Pánská běžecká bunda 4F KUMTR010 Pánská běžecká bunda 4F KUMTR010 Pánská běžecká bunda 4F KUMTR010

Pánská ultra lehká běžecká bunda vyrobená z voděodolného pleteného materiálu, který zajišťuje ochranu při běhu. Kompaktní konstrukce umožní snadné ovlečení bundy a její sbalení do kapsy, pokud už ji nepotřebujete.

Raglánové rukávy zajišťují plnou svobodu pohybů, konstrukce v technologii Ultralight zajišťuje komfort při běhu, reflexní detaily zajišťují viditelnost po setmění, vyrobená z trvanlivého, pleteného materiálu s voděodolným dokončením, bundu, pokud ji nepotřebujete, můžete sbalit do zadní kapsy se zapínáním, integrovaná kapuce s možností její schování v límci, krytý pod légou ventilační systém na zádech podporuje průtok vzduchu, elastická lemování u manžet + nastavené obvodu dolů pomocí tunelové stahovací pásky se stoperem, zip po celé délce s blokádou zabezpečený vnitřní větruvzdornou légou.

Hlavní materiál: Polyester 100% Pohlaví: Muž Barvy: černý Sport: Běhání Kapuce: Integrovaná Sezóna: Jaro/Léto 2021 Line: RUNNING Systém Ultralight zajišťuje výjimečně nízkou hmotnost produktu a komfort používání

Značka:
4F
Kategorie zařazení:
Pánské běžecké bundy, Pánské bundy, Pánské běžecké bundy 4F, Pánské bundy 4F
Dostupné velikosti:
S, XL
Barevné varianty:
deep black solid
Tabulka velikosti pro značku 4F
2 209  1 039